כלי תחבורה חשמליים

כלי תחבורה חשמליים כגון רכבים תפעוליים, קלנועיות וכד׳ הולכים ותופסים תאוצה בכל העולם מכיוון שהם זולים, חסכוניים ואינם גורמים לזיהום אוויר ורעש.

עם עליית הצפיפות והעומס בכבישים העירוניים, לצד המודעות והרצון לחיות בסביבה בריאה וירוקה, גובר הביקוש לכלי תחבורה נוסף - אופניים חשמליות, עבור התנהלות אורבאנית שוטפת, דינאמית ויומיומית. על מנת לענות לצורך זה באופן מקיף ואיכותי הוקמה רשת אורבניקו המתמחה בכל הקשור לאופניים חשמליות, לרבות מכירה של דגמים מובילים בעולם לדוגמא מגנום, קל אופן, לייזגר, מוסטנג וכן אבזרים, חלקי חילוף, מוצרים יד שנייה. כל זאת, במחירים נוחים ושירות ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

 

 אופניים חשמליות - כלי תחבורה אורבני אולטימטיבי

אצלנו תוכלו למצוא מגוון עשיר ואיכותי של אופניים חשמליות למכירה המיוצרות על ידי החברות הטובות והמובילות בעולם. בין היתר, ניתן למצוא אצלנו מבחר עשיר של דגמי המותגים המובילים מגנום, לייזגר, קל אופן ומוסטנג. יתרה מכך, כל זוג אופניים שאנו משווקים עובר בטרם מכירתו בדיקת איכות מקיפה וקפדנית, על מנת להבטיח שתזכו בכלי תחבורה תקין, בטוח ושלם. כאמור, אנו גם מוכרים אופניים איכותיות יד שנייה שעברו על ידינו טיפול מקיף ומסופקות עם אחריות לחודשיים.

 

אביזרי אופניים וחלקי חילוף

מלבד האופניים עצמם אנו מחזיקים במלאי איכותי, בטיחותי, גדול ועדכני של אבזרי אופניים, תוספות וציוד נלווה, המתאים לכול סוג של אופניים ולכל צורך של רוכב. בין היתר, תוכלו לרכוש אצלנו מגוון של סוגי מושבים, קסדות, מנעולים, סלסילות ותיקים, סבלים, משאבות, פעמונים, מראות ומתקני סלולארי. מעבר לכך, אצלנו תמצאו כל חלק חילוף הנדרש לתחזוקה שוטפת של אופניים, לרבות  פדלים, סוללות, רפידות ברקס, צמיגים מטענים ומוטות כיסא.

המעוניינים לרכוש אופניים חשמליות איכותיות, לרכוש אבזרים וחלקי חילוף, מוזמנים להגיע אל אחד מסניפי הרשת. נציגי חברתנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת, לענות על שאלות ובירורים, ולספק מידע ופרטים נוספים בנושא.